Jak doświetlić poddasze przy pomocy okien dachowych?

Okna dachowe to najlepszy sposób, żeby całkowicie odmienić poddasze użytkowe poprzez wpuszczenie do niego światła i świeżego powietrza. Dzięki niemu poddasze może zyskać zupełnie nowy charakter, stając się pełną życia przestrzenią. RoofLITE+ to doskonały wybór na doświetlenie poddasza, który nie zrujnuje Twojego budżetu. Z artykułu poniżej dowiesz się, co wyróżnia okna dachowe RoofLITE+?

Z tego artykułu dowiesz się:

Jakie są korzenie firmy RoofLITE+
Dlaczego tak dużą wagę przykładamy do jakości produktów
Czy okna RoofLITE+ są łatwe w montaż
Czy okna RoofLITE+ pasują na każdy dach

doświetlenie poddasza okna dachowe

DOŚWIETLENIE PODDASZA – JAKIE OKNA dachowe WYBRAĆ?

Główną korzyścią jest doskonały stosunek jakości okien dachowych do ich ceny. Wiemy, że dla wielu klientów cena okna dachowego jest kluczowym kryterium wyboru, dlatego projektując nasze okna mieliśmy na uwadze to, że musi być ona konkurencyjna. Nie zrezygnowaliśmy jednak z jakości produktu. Do wytwarzania okien drewnianych RoofLITE+ stosujemy wyłącznie drewno pochodzące z certyfikowanych, przez FSC, zrównoważonych źródeł. Okna PVC wykonane z wysokiej jakości PVC wzmacnianego stalowymi profilami dla zachowania najwyższej sztywności i trwałości konstrukcji. Wszystkie modele, zanim zostaną wprowadzone na rynek, poddawane są rygorystycznym testom, dzięki czemu wiemy, że okna będą spełniały właściwie swoją funkcję przez wiele lat. Doskonale sprawdzają się do doświetlenia poddasza. Potwierdzeniem tego jest 10-cio letnia gwarancja udzielana na całe okno.

Jakie okna na poddasze wybrać? Postaw na innowację

RoofLITE+ to producent, który należy do koncernu z ponad 75-cio letnią tradycją w produkcji okien dachowych. W ramach grupy specjalizujemy się na oknach w segmencie ekonomicznym i coraz szerszym „premium economy”. Wysoka jakość okien w dobrych cenach to wynik eliminacji zbędnych kosztów nie związanych bezpośrednio z jakością produktu. Eliminacja następuje głównie w łańcuchu dostaw, marketingu, ale także w uproszczonej (wąskiej) gamie produktowej – sprzedajemy tylko popularne, szybko rotujące produkty, ograniczając znacząco koszty magazynowania.

Ważnym elementem jest także montaż okna dachowego – wszystkie okna RoofLITE+ wykorzystują znany i sprawdzony przez lata system montażu, dzięki czemu jest szybki i niezawodny.

Podsumowując – okna RoofLITE+ to solidny produkt od sprawdzonego procenta, który sprawdzi się na każdym dachu do doświetlenia poddasza.

Dowiedz się, jaki kołnierz instalacyjny do okna dachowego wybrać.

jakie okna na poddasze

Polecane artykuł

jaki kołnierz instalacyjny do okna dachowego

Jaki kołnierz instalacyjny do okna dachowego wybrać?

Kołnierz to niezbędny element do przeprowadzenia prawidłowego montażu okna dachowego. Zapewnia on szczelne i trwałe połączenie okna dachowego z dachem.

Prawidłowy dobór kołnierza zapewnia, że proces montażu pójdzie bezproblemowo. Ważne jest też, że w przypadku okien RoofLITE+, aby korzystać z 10-letniej gwarancji na okno dachowe, w czasie instalacji należy używać oryginalnego kołnierza termoizolacyjnego RoofLITE+.

Czytaj artykuł »

KOMPLETNY I PRAKTYCZNY PRZEWODNIK

Zanim kupimy okno dachowe, należy się zastanawiać nad planem wewnętrznym i zewnętrznym domu, nad ergonomią oraz nad tym, jak uzyskać najwięcej światła przez okna.

Światło dzienne należy do podstawowych potrzeb człowieka i każdy z nas zawsze reaguje na nie pozytywnie. Mamy wtedy więcej energii, uczymy się szybciej i obniża się nasza skłonność do chorób wywołanych przez stres. Uzyskanie jak największej ilości światła na poddaszu jest więc inwestycją w sferę ludzką. Aby uzyskać maksymalną ilość światła, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki: rozmiar okien dachowych, liczba okien dachowych, usytuowanie okien dachowych, forma okładziny wewnętrznej.

Czytaj artykuł »
montaż okien dachowych na co zwrócić uwagę

Montaż okien dachowych. Na co zwrócić uwagę?

Szczelność okna dachowego to kluczowy aspekt prawidłowego montażu. Brak szczelności jest z kolei główną rzeczą, której boją się ludzie rozważający montaż okna dachowego. Czy słusznie?

Zapewniamy, że przy zastosowaniu oryginalnego kołnierza instalacyjnego, wraz z dwoma akcesoriami z gamy RoofLITE+, oraz przestrzeganiu instrukcji montażu, okno będzie zamontowane szczelnie i ciepło.

Kluczowe akcesoria instalacyjne to kołnierz zewnętrzny, kołnierz termoizolacyjny oraz kołnierz paroprzepuszczalny. Poniżej przedstawiamy funkcję każdego z nich.

Czytaj artykuł »