Jak doświetlić poddasze przy pomocy okien dachowych?

Okna dachowe to najlepszy sposób, żeby całkowicie odmienić poddasze użytkowe poprzez wpuszczenie do niego światła i świeżego powietrza. Dzięki niemu poddasze może zyskać zupełnie nowy charakter, stając się pełną życia przestrzenią. RoofLITE+ to doskonały wybór na doświetlenie poddasza, który nie zrujnuje Twojego budżetu. Z artykułu poniżej dowiesz się, co wyróżnia okna dachowe RoofLITE+?

Z tego artykułu dowiesz się:

Jakie są korzenie firmy RoofLITE+
Dlaczego tak dużą wagę przykładamy do jakości produktów
Czy okna RoofLITE+ są łatwe w montaż
Czy okna RoofLITE+ pasują na każdy dach

doświetlenie poddasza okna dachowe

DOŚWIETLENIE PODDASZA – JAKIE OKNA dachowe WYBRAĆ?

Główną korzyścią jest doskonały stosunek jakości okien dachowych do ich ceny. Wiemy, że dla wielu klientów cena okna dachowego jest kluczowym kryterium wyboru, dlatego projektując nasze okna mieliśmy na uwadze to, że musi być ona konkurencyjna. Nie zrezygnowaliśmy jednak z jakości produktu. Do wytwarzania okien drewnianych RoofLITE+ stosujemy wyłącznie drewno pochodzące z certyfikowanych, przez FSC, zrównoważonych źródeł. Okna PVC wykonane z wysokiej jakości PVC wzmacnianego stalowymi profilami dla zachowania najwyższej sztywności i trwałości konstrukcji. Wszystkie modele, zanim zostaną wprowadzone na rynek, poddawane są rygorystycznym testom, dzięki czemu wiemy, że okna będą spełniały właściwie swoją funkcję przez wiele lat. Doskonale sprawdzają się do doświetlenia poddasza. Potwierdzeniem tego jest 10-cio letnia gwarancja udzielana na całe okno.

Jakie okna na poddasze wybrać? Postaw na innowację

RoofLITE+ to producent, który należy do koncernu z ponad 75-cio letnią tradycją w produkcji okien dachowych. W ramach grupy specjalizujemy się na oknach w segmencie ekonomicznym i coraz szerszym „premium economy”. Wysoka jakość okien w dobrych cenach to wynik eliminacji zbędnych kosztów nie związanych bezpośrednio z jakością produktu. Eliminacja następuje głównie w łańcuchu dostaw, marketingu, ale także w uproszczonej (wąskiej) gamie produktowej – sprzedajemy tylko popularne, szybko rotujące produkty, ograniczając znacząco koszty magazynowania.

Ważnym elementem jest także montaż okna dachowego – wszystkie okna RoofLITE+ wykorzystują znany i sprawdzony przez lata system montażu, dzięki czemu jest szybki i niezawodny.

Podsumowując – okna RoofLITE+ to solidny produkt od sprawdzonego procenta, który sprawdzi się na każdym dachu do doświetlenia poddasza.

Dowiedz się, jaki kołnierz instalacyjny do okna dachowego wybrać.

jakie okna na poddasze

Polecane artykułY

Jak zabezpieczyć okna dachowe przed silnym wiatrem?

Jak zabezpieczyć okna dachowe przed silnym wiatrem?

Zabezpieczenie okien dachowych przed wiatrem to zadanie ważne i warto przyłożyć się do jego realizacji, by mieć pewność, że silny wiatr nie uszkodzi okna, ani nie wtargnie do wnętrza domu, by spowodować kolejne straty. Niezabezpieczone prawidłowo okna dachowe mogą też stać się przyczyną innych poważnych problemów. Jakie mogą to być kłopoty? Jak zabezpieczyć okna dachowe przed wiatrem i jego destrukcyjną siłą?

Czytaj artykuł »

System montażu RoofLITE+ okien dachowych gwarantujący ochronę na lata

Okna dachowe są praktyczne, pozwalają lepiej organizować przestrzeń i znacznie skuteczniej doświetlają pomieszczenie niż standardowe okna. Przemyślany i sprawdzony system montażu okien dachowych pozwala jednocześnie cieszyć się walorami okien połaciowych przez długie lata, a także wpływa na poziom komfortu w pomieszczeniu. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy instalowaniu okna w dachu i wyjaśniamy jakie kroki należy podjąć, aby okno było prawidłowo zamontowane. 

Czytaj artykuł »
okna dachowe na poddasze jak odpowiednio dobrać

Jak odpowiednio dobrać okna dachowe na poddasze?

Okna dachowe na poddaszu dodają nie tylko uroku całej aranżacji, ale czynią wnętrza zlokalizowane pod dachem komfortową przestrzenią do życia i pracy. Wszystko pod warunkiem, że okno dachowe na poddasze będzie prawidłowo dobrane, usytuowane we właściwym miejscu i poprawnie zamontowane. Wyjaśniamy, na co należy zwrócić uwagę, wybierając okna dachowe na poddasze.

Czytaj artykuł »