Opublikowano: 18.12.2020

Okna dachowe to najlepszy sposób, żeby całkowicie odmienić poddasze użytkowe poprzez wpuszczenie do niego światła i świeżego powietrza. Dzięki niemu poddasze może zyskać zupełnie nowy charakter, stając się pełną życia przestrzenią.

RoofLITE+ to doskonały wybór na doświetlenie poddasza, który nie zrujnuje Twojego budżetu. Z artykułu poniżej dowiesz się, co wyróżnia okna dachowe RoofLITE+?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie są korzenie firmy RoofLITE+
  • Dlaczego tak dużą wagę przykładamy do jakości produktów
  • Czy okna RoofLITE+ są łatwe w montaż
  • Czy okna RoofLITE+ pasują na każdy dach
Image

Doświetlenie poddasza - jakie okna wybrać?

Główną korzyścią jest doskonały stosunek jakości okien dachowych do ich ceny. Wiemy, że dla wielu klientów cena okna dachowego jest kluczowym kryterium wyboru, dlatego projektując nasze okna mieliśmy na uwadze to, że musi być ona konkurencyjna. Nie zrezygnowaliśmy jednak z jakości produktu. Do wytwarzania okien drewnianych RoofLITE+ stosujemy wyłącznie drewno pochodzące z certyfikowanych, przez FSC, zrównoważonych źródeł. Okna PVC wykonane z wysokiej jakości PVC wzmacnianego stalowymi profilami dla zachowania najwyższej sztywności i trwałości konstrukcji. Wszystkie modele, zanim zostaną wprowadzone na rynek, poddawane są rygorystycznym testom, dzięki czemu wiemy, że okna będą spełniały właściwie swoją funkcję przez wiele lat. Doskonale sprawdzają się do doświetlenia poddasza. Potwierdzeniem tego jest 10-cio letnia gwarancja udzielana na całe okno.

 

Image

 Innowacyjne okna dachowe

RoofLITE+ to producent, który należy do koncernu z ponad 75-cio letnią tradycją w produkcji okien dachowych. W ramach grupy specjalizujemy się na oknach w segmencie ekonomicznym i coraz szerszym „premium economy”. Wysoka jakość okien w dobrych cenach to wynik eliminacji zbędnych kosztów nie związanych bezpośrednio z jakością produktu. Eliminacja następuje głównie w łańcuchu dostaw, marketingu, ale także w uproszczonej (wąskiej) gamie produktowej – sprzedajemy tylko popularne, szybko rotujące produkty, ograniczając znacząco koszty magazynowania.

 

Ważnym elementem jest także montaż okna dachowego – wszystkie okna RoofLITE+ wykorzystują znany i sprawdzony przez lata system montażu, dzięki czemu jest szybki i niezawodny.

 

Podsumowując – okna RoofLITE+ to solidny produkt od sprawdzonego procenta, który sprawdzi się na każdym dachu do doświetlenia poddasza.