Okna dachowe RoofLITE+ wyróżnione Złotym Laurem Klienta 2024 w kategorii Najwyższa jakość produktu!

Z tego artykułu dowiesz się:

Co sprawiło, że okna dachowe RoofLITE+ zostały nagrodzone Złotym Laurem Klienta 2024 w kategorii Najwyższa Jakość Produktu

Z dumą i wielką przyjemnością informujemy, że marka RoofLITE+ została wyróżniona prestiżową certyfikacją Złotego Lauru Klienta 2024 w tegorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu Laur Klienta/Laur Konsumenta. Nasza firma zajęła zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii Najwyższa jakość produktu – okna dachowe i tym samym pozyskała najważniejsze wyróżnienie, jakimi są zaufanie i rekomendacja konsumentów.

Plebiscyt Laur Klienta/Konsumenta 2024

Laur Klienta/Laur Konsumenta to jeden z najbardziej popularnych plebiscytów, w którym swoją opinią i rekomendacją na temat firm oraz ich produktów dzielą się konsumenci i klienci. Ze względu na charakter konkursu, w którym o zwycięstwie decyduje jedynie ocena klienta w stosunku do produktu, usługi czy marki, odznaczenie Laurem traktowane jest jednocześnie jako certyfikat jakości przyznawany przez konsumentów tylko najlepszym firmom. Laur Klienta/Laur Konsumenta co roku otrzymują liderzy – firmy wyróżniające się w swojej branży wysoką troską o jakość, dobro, komfort i bezpieczeństwo konsumentów, zaangażowane i odpowiedzialne społecznie.

Wraz z początkiem 2024 roku odbyła się już XX edycja tego ogólnokrajowego konkursu, a prestiżowe godła jakości w postaci charakterystycznego listka laurowego można było wywalczyć aż w 500 kategoriach. Złoty Laur Klienta/Konsumenta 2024 w kategorii Najwyższa jakość produktu – okna dachowe, a więc najwyższa możliwa do uzyskania ocena dla wytwórców okien dachowych, mimo ogromnej konkurencji, przypadł marce RoofLITE+. Co czwarty klient biorący udział w plebiscycie wskazał  RoofLITE+ jako markę  oferującą najwyższej jakości okna dachowe. To dla nas nie tylko wielki zaszczyt i powód do radości, ale też potwierdzenie tego, że zmierzamy w dobrym kierunku, a konsumenci i klienci cenią nasze wyroby, ufają w ich jakość i chcą je polecać innym.

Złoty Laur Klienta/Konsumenta 2024 w kategorii Najwyższa jakość produktu – okna dachowe

Złoty Laur Klienta/Konsumenta 2024 w kategorii Najwyższa jakość produktu – okna dachowe nie jest pierwszym wyróżnieniem, jakie otrzymała marka RoofLITE+. Jako odpowiedzialna społecznie, zorientowana na zrównoważony rozwój i prokliencka firma produkcyjna czujemy się szczególnie wyróżnieni wynikami XX edycji certyfikacji Laur Klienta/Laur Konsumenta. Wytwarzamy okna dachowe już od 2001 roku i od początku istnienia naszej firmy staramy się spełniać nie tylko wysokie wymagania techniczne stawiane oknom dachowym przez prawodawstwo, ale przede wszystkim mierzyć się z różnorodnymi i dynamicznie zmieniającymi się oczekiwaniami naszych klientów. Wyposażamy budynki w całej Europie w okna połaciowe o doskonałych właściwościach i wysokiej trwałości, gwarantując użytkownikom wybierającym okna dachowe RoofLITE+ długi okres ich bezproblemowej eksploatacji. Udostępniamy przy tym nasze produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jednocześnie jesteśmy niezmiennie otwarci na nowe trendy,  tak aby oferowane przez nas okna mogły konkurować z najlepszymi rozwiązaniami na rynku, w 100% odpowiadały na potrzeby konsumentów oraz były w pełni przyjazne środowisku. Chcemy, by klienci mieli powody dobrze oceniać nasze rozwiązania, a teraz jesteśmy dumni, że właśnie tak się dzieje za sprawą zwycięstwa w plebiscycie Lauru Klienta/Konsumenta za 2024 rok.

Wyrażona w plebiscycie wysoka ocena naszych produktów, która pozwala nam od teraz promować naszą markę zaszczytnym i elitarnym odznaczeniem Złotego Lauru Klienta/Konsumenta 2024, to wyśmienita okazja do tego, by podziękować klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli oraz złożyć deklarację, iż zdecydowanie nie zamierzamy spocząć na laurach. Uhonorowanie Złotym Laurem Klienta/Konsumenta 2024 to dla nas ogromne wyróżnienie, ale i zachęta do dalszego rozwoju i doskonalenia wyrobów, które tworzymy. Czujemy się zobligowani i zmotywowani, by zbiorowa rekomendacja udzielona naszej marce przez klientów znalazła potwierdzenie w coraz wyższej jakości okien dachowych RoofLITE+ oraz akcesoriów do nich.

Jesteśmy Państwu szczerze wdzięczni za wszystkie oddane na nas głosy, przychylność wobec naszej marki oraz niezmiennie ciepłą ocenę naszych produktów. Będziemy nadal starali się projektować i tworzyć okna dachowe godne montażu w domach marzeń – wydajne energetycznie, ekologiczne, wygodne w obsłudze i w instalacji, trwałe i maksymalnie bezpieczne.

Serdecznie dziękujemy!

Polecane artykułY

okna dachowe trio

Okna poddaszowe RoofLITE+ – termoizolacyjne okna TRIO

Okna poddaszowe TRIO to okna, które wyróżniają się na tle podobnych produktów konkurencji – termoizolacyjne okna dachowe TRIO gwarantują maksymalnie wysoki komfort termiczny w ogrzewanych pomieszczeniach na poddaszu, są wyjątkowo trwałe i odporne na trudne warunki pogodowe, a przy tym są łatwe w montażu i eksploatacji.

Czytaj artykuł »
okna solid RoofLITE+

Okna poddaszowe RoofLITE+ – uniwersalne okna SOLID

Okna poddaszowe SOLID to uniwersalne okno dachowe o wzmocnionej ramie i wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji idealnej dla okien montowanych w dachu i narażonych na negatywne działanie różnorodnych czynników, w tym wiatru, wilgoci czy zmiennych temperatur. Uniwersalne okna dachowe SOLID przeznaczone są do montażu w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, w dachach skośnych. Okno poddaszowe SOLID to wygodne w obsłudze okno z centralną osią obrotu dostępne we wszystkich najczęściej wybieranych rozmiarach oraz dwóch głównych wariantach (z drewna oraz PVC).

Czytaj artykuł »