Okna poddaszowe RoofLITE+ – termoizolacyjne okna TRIO

Okna poddaszowe TRIO to okna, które wyróżniają się na tle podobnych produktów konkurencji – termoizolacyjne okna dachowe TRIO gwarantują maksymalnie wysoki komfort termiczny w ogrzewanych pomieszczeniach na poddaszu, są wyjątkowo trwałe i odporne na trudne warunki pogodowe, a przy tym są łatwe w montażu i eksploatacji.

Z tego artykułu dowiesz się:

Jakie walory wyróżniają termoizolacyjne okna dachowe TRIO?

Okna Trio

Okna poddaszowe TRIO to okna, które wyróżniają się na tle podobnych produktów konkurencji – termoizolacyjne okna dachowe TRIO gwarantują maksymalnie wysoki komfort termiczny w ogrzewanych pomieszczeniach na poddaszu, są wyjątkowo trwałe i odporne na trudne warunki pogodowe, a przy tym są łatwe w montażu i eksploatacji. Dwa podstawowe warianty okien poddaszowych TRIO – termoizolacyjne okno dachowe TRIO PINE z solidnej, impregnowanej sosny oraz wykonane z plastiku termoizolacyjne okno dachowe TRIO PVC doskonale nadają się do montażu w różnych typach pomieszczeń, niezależnie od ich przeznaczenia czy stylu. Okno poddaszowe TRIO z plastiku świetnie sprawdzi się zwłaszcza we wnętrzach o podwyższonej wilgotności, np. w kuchni czy łazience. Drewniane termoizolacyjne okna dachowe TRIO PINE będą idealnie prezentowały się w reprezentacyjnych i klasycznie urządzonych wnętrzach, a przy tym na długo zachowają swoje walory, dzięki stosowanym przez nas w fazie produkcji procesom impregnacji drewna.

pakiety trzyszybowe RoofLITE+
okna trio sypialnia
sypialnia okna trio

Jakie walory wyróżniają termoizolacyjne okna dachowe TRIO?

Wysoki parametr termoizolacyjności (Uw: 1.1 W/m²K) to główny atut okien poddaszowych TRIO, które spełniają najnowsze wymogi przepisów prawa budowlanego dotyczące energooszczędnych okien. Termoizolacyjne okna dachowe TRIO są wyposażone w poszerzaną, wzmocnioną ościeżnicę oraz potrójny pakiet szybowy udoskonalony dwiema powłokami odbijającymi ciepło. Ta unikatowa konstrukcja sprawia, że okna poddaszowe TRIO wyjątkowo skutecznie chronią poddasze przed utratą energii sprzyjają oszczędnościom energii. Energooszczędne okna z serii TRIO charakteryzuje przy tym jednocześnie wysoka odporność na niekorzystne warunki środowiskowe, w tym skrajne temperatury, opady i wiatr. Kolejnymi zaletami okien poddaszowych TRIO jest ich wygodna obsługa, a także uniwersalna konstrukcja z centralną osią obrotu i funkcjonalną klamką umieszczoną w dolnej części ramy. Dużym atutem termoizolacyjnych okien dachowych TRIO jest również ich nowoczesne wzornictwo i estetyczne wykonanie, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

energooszczędny pakiet trzyszybowy

OBEJRZYJ ANIMACJĘ W JAKI SPOSÓB IZOLUJE PAKIET TRZYSZYBOWY – LINK

Polecane artykułY

okna solid RoofLITE+

Okna poddaszowe RoofLITE+ – uniwersalne okna SOLID

Okna poddaszowe SOLID to uniwersalne okno dachowe o wzmocnionej ramie i wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji idealnej dla okien montowanych w dachu i narażonych na negatywne działanie różnorodnych czynników, w tym wiatru, wilgoci czy zmiennych temperatur. Uniwersalne okna dachowe SOLID przeznaczone są do montażu w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, w dachach skośnych. Okno poddaszowe SOLID to wygodne w obsłudze okno z centralną osią obrotu dostępne we wszystkich najczęściej wybieranych rozmiarach oraz dwóch głównych wariantach (z drewna oraz PVC).

Czytaj artykuł »