CASE STUDY: ROOFLITE+ PARTNEREM REALIZACJI PROJEKTU NA MONTAŻ PONAD 900 OKIEN DACHOWYCH

W roku 2020 jedna z firm działających głównie na wschodnioeuropejskich rynkach wygrała duży projekt na wykończenie budynków mieszkalnych. Jednym z etapów jego realizacji był montaż ponad 900 wysokiej jakości okien dachowych, dostępnych w przystępnych cenach. Do tego celu zostały finalnie wybrane okna dachowe RoofLITE+, które sprostały rygorystycznym wymogom tego projektu.

Z tego artykułu dowiesz się:

Założenia inwestycji
Partner dużej inwestycji wykończeniowej
RoofLITE+ jako marka do realizacji projektów i dla właścicieli domów

W roku 2020 jedna z firm działających głównie na wschodnioeuropejskich rynkach wygrała duży projekt na wykończenie budynków mieszkalnych. Jednym z etapów jego realizacji był montaż ponad 900 wysokiej jakości okien dachowych, dostępnych w przystępnych cenach. Do tego celu zostały finalnie wybrane okna dachowe RoofLITE+, które sprostały rygorystycznym wymogom tego projektu. 

ZAŁOŻENIA INWESTYCJI

Jednym z założeń omawianego projektu było znalezienie rzetelnego dostawcy wysokiej jakości okien dachowych o wymiarach 66×118 cm dostępnych w przystępnych cenach, który byłby w stanie dostarczyć w krótkim czasie kilkaset sztuk tego typu produktów.

Zgodnie z projektem stolarka musiała spełniać jeszcze inne wymogi, takie jak: 

  • wąskie i nowocześnie wyglądające profile,
  • nowoczesna kolorystyka odpowiadająca inwestorom,
  • komfortowa wentylacja gwarantująca przepływ powietrza nawet przy zamknięciu,
  • wysokie parametry izolacyjności termicznej dla zmniejszenia rachunków za ogrzewanie,
  • wysoka odporność na warunki zewnętrzne, aby uniknąć niszczenia.

Wśród kilku znanych dostawców swoją ofertę zaprezentowała też nasza firma, RoofLITE+. Zaproponowaliśmy okna SLIM VENT o bardzo uniwersalnych wymiarach 66×118 cm spełniających założenia projektu.

Po przeanalizowaniu konkurencyjnych ofert, to właśnie okna dachowe RoofLITE+ zostały wybrane do realizacji tego dużego zlecenia.

Poniżej przedstawiamy czynniki, które wpłynęły na taką decyzję wykonawcy.

ROOFLITE+ JAKO PARTNER DUŻEJ INWESTYCJI WYKOŃCZENIOWEJ

Wysoka jakość wykonania i przystępna cena to czynniki cenione na rynkach w całej Europie. Jednak przy dużych inwestycjach znaczenie ma także terminowe dostarczenie zamówienia, bez jakichkolwiek opóźnień.

Nasza firma, dzięki przynależności do duńskiej VKR Group, czyli największego producenta okien dachowych z ponad 80-letnim doświadczeniem, może zagwarantować sumienną realizację zleceń. Wszystko to zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przy wspieraniu dużych zleceń na kilkaset do kilku tysięcy okien dachowych.

Dokładnie tak wyglądało to w przypadku tego projektu. W jego ramach dostarczyliśmy ponad 900 sztuk okien dachowych SLIM VENT o wymiarach 66×118 cm, które zostały z sukcesem zainstalowane w budynkach omawianej inwestycji.

ROOFLITE+ – MARKA DO REALIZACJI PROJEKTÓW I DLA WŁAŚCICIELI DOMÓW

Takie projekty potwierdzają, że możemy być wsparciem przy realizacji dużych inwestycji budowlanych. Nasze produkty dedykowane są jednak także do realizacji mniejszych zleceń oraz dla Klientów indywidualnych, którym również gwarantujemy pomoc przy wykańczaniu ich wymarzonych domów. 

Okna RoofLITE+ mogą być kupione online dzięki sieci zaufanych dystrybutorów: kliknij tutaj i znajdź jednego z nich.

Porada: Przekonują Cię zalety okien SLIM VENT użytych do realizacji tak dużej inwestycji? Polskim Klientom polecamy w szczególności okna o wymiarach 78×118 cm. Są one bowiem jeszcze bardziej uniwersalne: większe, a przez to wpuszczające do wnętrz dużą ilość światła, choć przy tym w tym samym zakresie cen, co wariant 66×118 cm.

Polecane artykułY