CASE STUDY: ROOFLITE+ PARTNEREM REALIZACJI PROJEKTU NA MONTAŻ PONAD 900 OKIEN DACHOWYCH

W roku 2020 jedna z firm działających głównie na wschodnioeuropejskich rynkach wygrała duży projekt na wykończenie budynków mieszkalnych. Jednym z etapów jego realizacji był montaż ponad 900 wysokiej jakości okien dachowych, dostępnych w przystępnych cenach. Do tego celu zostały finalnie wybrane okna dachowe RoofLITE+, które sprostały rygorystycznym wymogom tego projektu.

Z tego artykułu dowiesz się:

Założenia inwestycji
Partner dużej inwestycji wykończeniowej
RoofLITE+ jako marka do realizacji projektów i dla właścicieli domów

W roku 2020 jedna z firm działających głównie na wschodnioeuropejskich rynkach wygrała duży projekt na wykończenie budynków mieszkalnych. Jednym z etapów jego realizacji był montaż ponad 900 wysokiej jakości okien dachowych, dostępnych w przystępnych cenach. Do tego celu zostały finalnie wybrane okna dachowe RoofLITE+, które sprostały rygorystycznym wymogom tego projektu. 

ZAŁOŻENIA INWESTYCJI

Jednym z założeń omawianego projektu było znalezienie rzetelnego dostawcy wysokiej jakości okien dachowych o wymiarach 66×118 cm dostępnych w przystępnych cenach, który byłby w stanie dostarczyć w krótkim czasie kilkaset sztuk tego typu produktów.

Zgodnie z projektem stolarka musiała spełniać jeszcze inne wymogi, takie jak: 

  • wąskie i nowocześnie wyglądające profile,
  • nowoczesna kolorystyka odpowiadająca inwestorom,
  • komfortowa wentylacja gwarantująca przepływ powietrza nawet przy zamknięciu,
  • wysokie parametry izolacyjności termicznej dla zmniejszenia rachunków za ogrzewanie,
  • wysoka odporność na warunki zewnętrzne, aby uniknąć niszczenia.

Wśród kilku znanych dostawców swoją ofertę zaprezentowała też nasza firma, RoofLITE+. Zaproponowaliśmy okna SLIM VENT o bardzo uniwersalnych wymiarach 66×118 cm spełniających założenia projektu.

Po przeanalizowaniu konkurencyjnych ofert, to właśnie okna dachowe RoofLITE+ zostały wybrane do realizacji tego dużego zlecenia.

Poniżej przedstawiamy czynniki, które wpłynęły na taką decyzję wykonawcy.

ROOFLITE+ JAKO PARTNER DUŻEJ INWESTYCJI WYKOŃCZENIOWEJ

Wysoka jakość wykonania i przystępna cena to czynniki cenione na rynkach w całej Europie. Jednak przy dużych inwestycjach znaczenie ma także terminowe dostarczenie zamówienia, bez jakichkolwiek opóźnień.

Nasza firma, dzięki przynależności do duńskiej VKR Group, czyli największego producenta okien dachowych z ponad 80-letnim doświadczeniem, może zagwarantować sumienną realizację zleceń. Wszystko to zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przy wspieraniu dużych zleceń na kilkaset do kilku tysięcy okien dachowych.

Dokładnie tak wyglądało to w przypadku tego projektu. W jego ramach dostarczyliśmy ponad 900 sztuk okien dachowych SLIM VENT o wymiarach 66×118 cm, które zostały z sukcesem zainstalowane w budynkach omawianej inwestycji.

ROOFLITE+ – MARKA DO REALIZACJI PROJEKTÓW I DLA WŁAŚCICIELI DOMÓW

Takie projekty potwierdzają, że możemy być wsparciem przy realizacji dużych inwestycji budowlanych. Nasze produkty dedykowane są jednak także do realizacji mniejszych zleceń oraz dla Klientów indywidualnych, którym również gwarantujemy pomoc przy wykańczaniu ich wymarzonych domów. 

Okna RoofLITE+ mogą być kupione online dzięki sieci zaufanych dystrybutorów: kliknij tutaj i znajdź jednego z nich.

Porada: Przekonują Cię zalety okien SLIM VENT użytych do realizacji tak dużej inwestycji? Polskim Klientom polecamy w szczególności okna o wymiarach 78×118 cm. Są one bowiem jeszcze bardziej uniwersalne: większe, a przez to wpuszczające do wnętrz dużą ilość światła, choć przy tym w tym samym zakresie cen, co wariant 66×118 cm.

Polecane artykuł

jaki kołnierz instalacyjny do okna dachowego

Jaki kołnierz instalacyjny do okna dachowego wybrać?

Kołnierz to niezbędny element do przeprowadzenia prawidłowego montażu okna dachowego. Zapewnia on szczelne i trwałe połączenie okna dachowego z dachem.

Prawidłowy dobór kołnierza zapewnia, że proces montażu pójdzie bezproblemowo. Ważne jest też, że w przypadku okien RoofLITE+, aby korzystać z 10-letniej gwarancji na okno dachowe, w czasie instalacji należy używać oryginalnego kołnierza termoizolacyjnego RoofLITE+.

Czytaj artykuł »

KOMPLETNY I PRAKTYCZNY PRZEWODNIK

Zanim kupimy okno dachowe, należy się zastanawiać nad planem wewnętrznym i zewnętrznym domu, nad ergonomią oraz nad tym, jak uzyskać najwięcej światła przez okna.

Światło dzienne należy do podstawowych potrzeb człowieka i każdy z nas zawsze reaguje na nie pozytywnie. Mamy wtedy więcej energii, uczymy się szybciej i obniża się nasza skłonność do chorób wywołanych przez stres. Uzyskanie jak największej ilości światła na poddaszu jest więc inwestycją w sferę ludzką. Aby uzyskać maksymalną ilość światła, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki: rozmiar okien dachowych, liczba okien dachowych, usytuowanie okien dachowych, forma okładziny wewnętrznej.

Czytaj artykuł »
montaż okien dachowych na co zwrócić uwagę

Montaż okien dachowych. Na co zwrócić uwagę?

Szczelność okna dachowego to kluczowy aspekt prawidłowego montażu. Brak szczelności jest z kolei główną rzeczą, której boją się ludzie rozważający montaż okna dachowego. Czy słusznie?

Zapewniamy, że przy zastosowaniu oryginalnego kołnierza instalacyjnego, wraz z dwoma akcesoriami z gamy RoofLITE+, oraz przestrzeganiu instrukcji montażu, okno będzie zamontowane szczelnie i ciepło.

Kluczowe akcesoria instalacyjne to kołnierz zewnętrzny, kołnierz termoizolacyjny oraz kołnierz paroprzepuszczalny. Poniżej przedstawiamy funkcję każdego z nich.

Czytaj artykuł »